ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Yeni İş İlişkisi

ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Yeni İş İlişkisi 2023-11-23 Dil Seçimi Dil seçimi Türkçe İngilizce Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi – Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer) Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Algoritma Sağlık Hizmetleri A.Ş. Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı – Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı – İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-11-23 Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları – Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi – Açıklamalar Açıklama

Şirketimizin, İzmir ilinde inşası devam etmekte olan İzmir Amerikan Hastanesi Projesi’nin Elektrik İşleri’nin yapımına yönelik olarak verdiği 2.925.603 EUR+KDV ve 58.208.293 TL+KDV (Bugün tarihli TCMB döviz kuru ile 150.283.455 TL+KDV) tutarındaki teklifin kabul edildiği ve ihalenin Şirketimiz lehine sonuçlandığı İşveren Algoritma Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından Şirketimize bildirilmiştir. İşveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

İşin 360 günde bitirilmesi planlanmaktadır. 

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

YORUMLAR YAZ